in

СлаткоСлатко

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 11 ЈУЛИ

Времето денес:

Сончево со мала до умерена облачност и со умерен, вдолж Повардарието повремено засилен ветер од северен правец. УВ=8

Во следните денови времето ќе биде претежно сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен, а наместа засилен ветер од северен правец. Температурите ќе бидат во постепен пораст.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote