in

СлаткоСлатко

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 12 АПРИЛ

Времето денес:

Наутро постудено, преку денот сончево и потопло со слаб ветер од променлив правец.

Денес и во следните денови ќе преовладува стабилно и сончево време со пораст на дневните температури.

Денес, Вторник 12.04.2022
време прогноза °C влажност
00-06 60%
06-12 +3° 56%
12-18 +14° 31%
18-24 +11° 42%
Утре, Среда 13.04.2022
време прогноза °C влажност
00-06 +6° 75%
06-12 +2° 73%
12-18 +15° 39%
18-24 +17° 40%
Четврток 14.04.2022
време прогноза °C влажност
00-06 +7° 46%
06-12 +3° 63%
12-18 +16° 35%
18-24 +17° 36%
Петок 15.04.2022
време прогноза °C влажност
00-06 +5° 46%
06-12 +8° 57%
12-18 +20° 24%
18-24 +15° 35%
Сабота 16.04.2022
време прогноза °C влажност
00-06 +8° 49%
06-12 +10° 59%
12-18 +19° 44%
18-24 +14° 61%
Недела 17.04.2022
време прогноза °C влажност
00-06 +8° 57%
06-12 +6° 38%
12-18 +12° 21%
18-24 +9° 48%
Понеделник 18.04.2022
време прогноза °C влажност
00-06 +5° 45%
06-12 +4° 52%
12-18 +11° 32%
18-24 +8° 40%

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote