in

СлаткоСлатко

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 13 МАРТ

Времето денес:

 

Времето денеска ќе биде студено наутро, а преку денот претежно сончево, најавува УХМР. Ќе дува слаб ветер од северозападен правец. Температурата ќе се движи од минус 7 до 17 степени.

 

Во Скопје времето ќе биде сончево и тивко, со температура од минус 3 до 14 степени.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote