in

СлаткоСлатко

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 25 ЈУЛИ

Времето денес:

 

Сончево и многу топло со мала до умерена локална облачност. Ќе дува умерен, а долж Повардарието повремено засилен ветер од северен правец. УВ=9

ТОПОЛ БРАН
И во следните денови нашето подрачје ќе биде под влијание на топол бран со високи утрински и дневни температури.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote