in

Временска прогноза за 7 март

Времето денес:

Сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од југоисточен правец.

времепрогноза°Cвлажност
00-06-1°71%
06-1249%
12-18+9°45%
18-24+3°65%

Временска најава:

Од понеделник ќе преовладува променливо облачно време со услови за повремен локален дожд. Пообилни врнежи од дожд, а на планините и на некои повисоки места од снег се очекуваат во среда.

Актуелно предупредување:

Нема

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote