in

СлаткоСлатко

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 7 СЕПТЕМВРИ

Времето денес:

Претпладне сончево, попладне со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од североисточен правец. УВ=6

Денес, Вторник 07.09.2021
време прогноза °C влажност
00-06 +14° 72%
06-12 +15° 58%
12-18 +24° 23%
18-24 +20° 33%
Утре, Среда 08.09.2021
време прогноза °C влажност
00-06 +16° 69%
06-12 +14° 57%
12-18 +22° 35%
18-24 +21° 38%
Четврток 09.09.2021
време прогноза °C влажност
00-06 +17° 64%
06-12 +15° 73%
12-18 +21° 41%
18-24 +21° 37%
Петок 10.09.2021
време прогноза °C влажност
00-06 +15° 68%
06-12 +16° 61%
12-18 +25° 33%
18-24 +21° 37%
Сабота 11.09.2021
време прогноза °C влажност
00-06 +13° 63%
06-12 +15° 58%
12-18 +26° 29%
18-24 +20° 36%
Недела 12.09.2021
време прогноза °C влажност
00-06 +13° 67%
06-12 +14° 54%
12-18 +27° 24%
18-24 +21° 30%
Понеделник 13.09.2021
време прогноза °C влажност
00-06 +16° 57%
06-12 +17° 58%
12-18 +25° 25%
18-24 +20° 30%

Временска најава:

Во следните денови ќе преовладува променливо облачно време. Локални врнежи од дожд се очекуваат во среда кон крајот на денот и во четврток.

Актуелно предупредување:

Нема

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote