in

ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ЗА 9 АПРИЛ

ВРЕМЕТО ДЕНЕС:

Претежно сончево со слаб до умерен ветер од северен правец.

времепрогноза°Cвлажност
00-06-2°60%
06-12+1°51%
12-18+11°29%
18-24+6°37%

ВРЕМЕНСКА НАЈАВА:


Следува период на стабилно време со пораст на дневните температури. Утринската температура и утре на повеќе места ќе биде негативна и под просекот за овој период од годината.АКТУЕЛНО ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ:


Следува период на стабилно време со пораст на дневните температури. Утринската температура и утре на повеќе места ќе биде негативна и под просекот за овој период од годината.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote