in

Што?Што?

ДА СЕ ОДИ ДО ТОАЛЕТ ВО ВСЕЛЕНАТА НЕ Е ВООПШТО ЛЕСНО! Еве како го прават тоа астронаутите! (ВИДЕО)

Иако се наоѓаат во вселената, астронаутите дефинитивно мораат да вршат нужда и да го користат тоалетот. Тој тоалет е сосема поинаков отколку што луѓето се навикнати на земјата.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote