in

Ова е вториот трејлер за долгоочекуваниот филм на Disney за популарните далматинци! (ВИДЕО)

Популарниот анимиран филм 101 Далматинец добива своја филмска адаптација од страна на студиото на Дизни. Ова е втор трејлер на филмот кој го носи името според неговиот негативец – Cruella:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote