in

Што?Што? УбавоУбаво

Второто продолжение од Quiet Place излегува порано од планираното!

Датата на објавување на второто продолжение на популарниот хорор филм A Quiet Place е поместена за 4 месеци порано од планираното. Продолжението најпрвин беше планирано да биде објавено минатата година, но поради ситуацијата со пандемијата беше презакажано за Септември, оваа година.

Но од студиото сега пристигнуваат добрите вести! Филмот наместо во Септември ќе биде објавен на 28 Мај. John Krasinski се враќа на режисерското столче, а воедно ја толкува и главната улога, заедно со неговата сопруга Emily Blunt.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote