in

Погледнете го трејлерот за најновата серија на Mavel – WANDAVISION! (ВИДЕО)

Популарните ликови од стриповите на Марвел, а воедно и љубовни партнери, Wanda или попозната како Scarlett Witch и андроидот Vision добиваат своја серија. Серијата е снимена во различни стилови и тоа ја прави уникатна. Погледнете го трејлерот на серијата подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote