in

Warner Bros ја пронајде замената за Johnny Depp во Fantastic Beasts 3 ?!

По отстранувањето на Johnny Depp од франшизата на Fantastic Beasts, поранешниот негативец во Џејмс Бонд – Mads Mikkelsen се спомнува како потенцијален кандидат за превземањето на улогата на Grindelwald. Од Depp беше побарано ја напушти франшизата откако го загуби спорот со Британскиот таблоид The Sun.

Иако беше отстранет и сними само една сцена, Depp ќе ја добие целосната плата за филмот кој следи. Местот на Depp мора да биде пополнето, а како негова замена се спомнува Mads Mikkelsen и според неколку извори тој веќе е во контакт со студиото Warner Bros. Продукцијата на Fantastic Beasts започна на 30ти Септември, а излегувањето на филмот се очекува да биде некаде во летото во 2022.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote