in

Вил Смит признава: Ќе бидам искрен со вас! Јас сум во најлошата форма во мојот живот! (ФОТО)

Популарниот американски глумец на социјалните мрежи објави фотографија облечен во комотна облека. Под фотографијата тој искрено напиша дека е во најлоша форма во неговиот живот.

Фотографијата направи бум на Инстаграм и собра над 5 милиони лајкови. Погледнете како изгледа неповторливиот Вил Смит:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote