in

Погледнете како изгледа Вилем Дефо во најновиот филм – SIBERIA! (ВИДЕО)

Мегапопуларниот искусен актор Вилем Дефо се враќа со нов хит на филмското платно – Siberia! Погледнете во видеото подолу за што станува збор во филмот и каква улога глуми Дефо:

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote