in

X-Men станува дел од MCU?!

Според најновите информации, студиото на Marvel планира да ја „вметне“ екипата на X-Men во нивниот популарен универзум. По завршувањето на третата фаза со Avengers: Endgame, Marvel се обидува да ги прошири своите хоризонти.

Како совршен кандидат за тоа се спомнуваат мутантите и според шпекулациите нов филм за нив е веќе во обработка. Тие ќе бидат главната атракција во четвртата фаза, доколку им веруваме на гласините.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote