in

За љубителите на хорор филмовите – SEPARATION (ТРЕЈЛЕР)

Separation e најновиот американски хорор филм режиран од William Brent Bell. Во него глумат актерите Rupert Friend, Mamie Gummer, Madeline Brewer, Violet McGraw, Simon Quaterman и Brian Cox. Погледнете за што станува збор во филмот во видеото подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote