in

ПЛАСТИЧНИТЕ КЕСИ СЕ ЗАБРАНЕТИ ВО ТАЈЛАНД! ЕВЕ ГРАЃАНИТЕ КАКВО РЕШЕНИЕ НАШЛЕ НА ОВОЈ ПРОБЛЕМ!

Кеси за еднократна употреба се забранети во Тајланд, кој е еден од најпосакуваните туристички центри на Далечниот исток.

Граѓаните изложија брилијантни идеи додека пазаруваа.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote