in ,

СмешноСмешно Што?Што?

Страствен и заљубен пар полицајци сакаа да се опуштат во јавен тоалет, но не знаеја дека камера ги снима (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се прошири урнебесно видео кое ни доаѓа од Мексико, на кое се гледа како заљубен пар полицајци се обидува да си разменува нежности.

Имено како што се гледа на видео снимката двајцата биле во еден јавен тоалет, а откако почекаа сите да ја напуштат просторијата сакале да се опуштат малку повеќе.

Откако полицаецот се качи на лабавото за да седне до неговата девојка, двајцата пропаднаа, погледнете.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote