in

ЗАПОЗНАЈТЕ ГО „НАЈУБАВОТО ЛИЦЕ ВО АВСТРАЛИЈА„ Rene Somerfield!

Таа беше прогласена за најубавото лице во Австралија, а ја има и титулата „најдобро тело за бикини во Австралија“. Во прилог ќе видите зошто!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote