in

Запросена ќерката на Миле Китиќ откако го покажа КРСТОТ на ГОЛИОТ ЗАДНИК! (ФОТО)

Еве што всушност претставува крстот на врежаната слика!

Ќерката на познатиот фолкер Миле Китиќ, според успехот и популарноста, се заканува дека ќе го надмине својот популарен татко.

Елена Китиќ не само што ја воодушевува публиката со своите песни и спотови, тоа го прави и со фотографии на социјалната мрежа Инстаграм.

Наследничката на Миле, сепак, отиде чекор напред со ново соопштение.

Младата пејачка позираше во сквот, а покажа необична тетоважа на голиот грб и на дел од задникот. И еве за што станува збор:

View this post on Instagram

💎

A post shared by Elena Kitić (@elenakitic) on

Сликата на кожата на Китиќ е Анк. Тоа е египетски хиероглиф што значи „вечен живот“. Познат е и како „клуч за животот“ или „Коптски крст“. Често се појавува на египетски гробници и предмети.Во модерното време, овој симбол се користи за означување на бесмртност.

Фотографијата од наследничката на Миле за кратко време достигна голем број лајкови и позитивни коментари, а беше побарана од еден придружник:

„Омажи се за мене“, рече кратко и Елена го остави додворувачот без одговор.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote