in

Застрашувачки слики снимени по земјотресот со јачина од 6,3 степени според Рихтеровата скала во Хрватска! [ВИДЕО]

Многу згради беа уништени по земјотресот со јачина од 6,3 степени во Хрватска. По земјотресите со јачина од 5,2 и 5 степени во понеделникот, се појавија застрашувачки слики по земјотресот што се случи денес.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote