in ,

УбавоУбаво СлаткоСлатко

СРЦЕЗАТОПЛУВАЧКО ВИДЕО! На 22-годишна возраст за прв пат виде бои! [ВИДЕО]

Дечкото, кој првпат видел бои на 22-годишна возраст, тоа го сторил со помош на специјални очила, а неговата реакција предизвика големо внимание на Твитер.

Пријатели од Атланта за неговиот роденден му купија корективни очила во боја, и тој за прв пат ја виде бојата на неговиот автомобил и дрвјата околу неговата куќа.

Повеќе од два милиони луѓе го погледнаа видеото што младиот музички продуцент го објави на Твитер, а многумина беа трогнати од неговата реакција. За британското метро, ​​ова момче рече дека му недостасува здив затоа што немаше идеја дека боите всушност изгледаат така.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote