in

ЗДРАВО ЌЕ СЕ НАСМЕЕТЕ! Се залета да го прескокне каналот но следеше кралот на бламовите!

Несреќи се случуваат, а смешните и безопасни честопати се наоѓаат на социјалните мрежи, каде брзо стануваат вирални. Така и оваа несреќа.

На Твитер се појави смешна и малку болна објава.

На видеото гледаме две девојки кои имаат луда идеја. Полни со ентузијазам, тие тргнале да го прескокнат каналот, но по неколку секунди дознаваат дека работите во животот не одат секогаш според планот.

Црвенокосата беше побрза од нејзината пријателка, но пријателката се чинеше дека е попаметна. Имено, кога несреќната девојка налетала и скокнала со цел да премине на другата страна на потокот, таа паднала, најпрво на задникот, а потоа паднала во потокот. Гледајќи го тоа, црната жена застана, за да не ја доживее истата судбина.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote