in

Моменти на земјотресот од 7,1 степени снимени од дечкото во Јапонија! [ВИДЕО]

Еден тинејџер бил на снимка за време на земјотресот со јачина од 7,1 степени според Рихтеровата скала на брегот на Фукушима во Јапонија. Привлекува вниманието на смиреноста на дечкото која беше забележана во тие моменти!

BONUS

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote