in

ИНТЕРЕСНО! Жена со две различни временски услови од двете страни на нејзината куќа! [ВИДЕО]

Една жена во Калифорнија го снимила видеото на времето што се гледа во предната градина на нејзиниот дом, а потоа го снимила задниот дел од куќата. Сепак, расположението на двата фронта е различно. Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote