in

УбавоУбаво Што?Што?

Девојка која секој викенд го „уништува“ Нирбургринг со својот VW Golf 2! [ВИДЕО]

Овој сопственик на Volkswagen Golf 2 со вметнат VR6 мотор, донира секој викенд на една од најтешките тркачки патеки во светот – Нирбургринг. Кристел на раката има тетовиран број на шасија од нејзиното домашно милениче и го вози низ Зелениот пекол секогаш кога ќе се појави можност. Погледнете како изгледа нејзиното возење на видеото.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote