in

ЖЕНА ГО „УКРАДЕ“ АВТОМОБИЛОТ ОД СООБРАЌАЈНИОТ ПАЈАК! [ВИДЕО]

Многу е стресно и досадно кога ќе откриете дека пајак ви го одзел автомобилот. Плаќање парична казна, одење на паркинг и целата таа документација, а може и најважното ударот во џебот е голем.

Жената од Тексас веројатно била свесна за сето тоа, па кога пајакот започнал да го влече својот автомобил поради неправилно паркирање, направила нешто сосема необично.

Жената излегла од автомобилот, ги виде влечните ремени на тркалата, не кажа ни збор, се врати во автомобилот, не се скараше или убедуваше, но седна и даде гас.

Задните тркала направија звук некое време, таа не се предаде, дури излезе повторно за да ја процени ситуацијата. На снимката се гледа како возачот на пајакот и вели дека „нема да успее“, но таа се вратила во автомобилот, дала посилен гас и си замина без да ги оштети автомобилите наоколу.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote