in

ЖЕНАТА, МАЖОТ И БЕЗБОЛ ПАЛКАТА! [ВИЦ]

Дошла жената од работа, стигнала дома и отишла во спалната соба да го разбуди мажот. Влегла полека полека и видела четири наместо две нозе. Земала безбол палка и удрила колку што може. Еднаш едните, вториот пат другите нозе. Се слушнале звуци на болка. Отишла во кујната да пие вода. Го видела мажот како чита весник. Ја кренал мажот главата и и рекол:
-„Душо, дојдоа мајка ти и татко ти, беа уморни и им реков да легнат во спалната кај нас!„

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

2 поени
Upvote Downvote