in

Жителите на САД беа очевидци на неверојатна глетка! Ракетата на SpaceX се распадна над нивните глави! (ВИДЕО)

Неверојатни снимки пристигнаа од САД откако една од ракетите на компанијата на милијардерот Илон Маск, SpaceX, се распадна високо во небото. Снимката изгледа како сцена од научно-фантастичен филм, но сепак е реалност. Погледнете го видеото:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote