in

ВИДЕО: Мечка и два тигри ја предвидуваат победата на Бајден

Становниците на зоолошката градина во Сибир, кафеава мечка и два тигри, предвидоа дека победник на претседателските избори во САД ќе биде кандидатот на демократите Џо Бајден.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote