in

Што?Што?

ШОКАНТНО: Тинејџерка од Австралија пронајде отровна змија во нејзиниот инхалатор! (ФОТО)

Девојка од Австралија остана шокирана откако пронајде отровна црна змија во нејзиниот инхлатор кој го користи секојдневно. Тинејџерката, која живее во Квинсленд, ја пронашла змијата откако ја чистела својата соба.

Таа забелажала како опашката на змијата влегува во нејзиниот инхалатор. Оваа змија е екстремно отровна и за среќа девојката успеала да ја забележи и да ја отстрани безбедно од нејзиниот дом.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

2 поени
Upvote Downvote