in

Фантастични моменти кога онлајн наставникот танцува заедно со своите ученици!

Би сакале да можеме да присуствуваме на тој час. Наставникот, која има час во живо со своите ученици на познатата апликација Zoom, танцува заедно со децата. Еве ги тие прекрасни моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote