in

„НЕКОЈ ЌЕ ПОМИСЛИ ДЕКА СУМ НАЈНАПАЛЕНАТА ДЕВОЈКА НА СВЕТОТ!„ Исповест на поранешна спортистка која сега е ѕвезда во филмови за возрасни!

Низ медиумите постоеа изјави дека ќе му се врати на спортот но таа го негираше тоа!
Австралијанката Рене Грејси, кој своевремено го напушти мотоспортот и стана актерка во филмови за возрасни, одлучи да не се враќа во спортот.

Како што вели таа, тоа не треба да изненадува, имајќи предвид колку таа заработува.

Да потсетиме, Рене се натпреваруваше во шампионатот „V8“ во суперавтомобили, важеше за една од најталентираните, но поради ниската заработка, таа реши да се во префрли на индустријата за возрасни.

Таа сега заработила скоро половина милион евра за неколку месеци!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote