in

НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ ОВА! ASHLEY GRAHAM – МОДЕЛОТ СО ОБЛИНИ, ГИ ИЗНЕНАДИ СВОИТЕ СЛЕДБЕНИЦИ! [ФОТО ГАЛЕРИЈА]

Плус-сајз манекенката Ashley Graham, чија популарност се зголеми по изјавите „Спиев со половина Њујорк“, стана настан на социјалните мрежи со нејзините најнови пози. Давајќи деколте од крзненото палто што го носеше, Graham целосно ја отвори јакната и ги изненади своите следбеници!

Ashley Graham, која на светот му стана позната со својата убавина, како и плус-сајз модел, привлече внимание и со нејзините фрапантни изјави за нејзиниот приватен живот.

Graham исто така изјави дека по овие лоши искуства решила да не биде сексуално активна со никого додека не се омажи.

Graham, која стана мајка минатиот јануари, се појави пред камерата за италијанското издание на едно модно списание.

33-годишната манекенка носеше крзнено палто преку мрежест комбинезон.

Graham сподели видео на кое ја открива јакната пред огледалото. Иако храбрата манекенка ги возбуди своите следбеници со овој потег, нејзините гради ги покри со бела лента. Позициите дадени од Ешли Греам, која ги сподели бекстејџот со своите следбеници на својот профил на социјалните мрежи, беа ценети.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote