in ,

СмешноСмешно Што?Што?

Сакаше да изиграва газда, но испадна идиот: ВИДЕТЕ КАКО ГО ОШТЕТИ СВОЕТО ЛАМБУРЏИНИ! (ВИДЕО)

Незгоди се случуваат секојдневно, а ретко која незгода ќе ве чини материјално од следната. Шоферот на Ламбурџинито изиграваше газда, но одеднаш ја загуби контролата на автомобилот и се удри во дрвото. Погледнете како изгледаше моментот на несреќата:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote