in ,

Што?Што?

Погледнете го LAND ROVER DEFENDER во вистинска акција

Џипот може да се види како скока 30 метри!

Најновиот филм на Џејмс Бонд, во кој глуми Даниел Кре веќе е претставен, а што се однесува до Land Rover Defender, истиот е веќе достапен за купување.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote