in

Што?Што?

ГО ЛАЖЕШЕ НАРОДОТ ДЕКА НИШТО НЕ ОПЕРИРАЛА, КОНЕЧНО СЕ ПРИЗНА! Кајли на 19 години отишла под нож, понизно откри – „СЕ КААМ!

Кајли Џенер конечно призна дека ги средила градите на само 19 години и откри дека горко се кае!

 

Уште во 2007 година, кога се појави во медиумите преку учество во реалното шоу „Keeping Up with the Kardashians“, милионска публика го следеше нејзиното растење. Секако, сите забележаа колку таа се промени и дека неколку пати влезе „под нож“ за да изгледа како денес. Сепак, Кајли Џенер постојано негираше дека направила естетска операција, тврдејќи дека користела „само филери“.

„Една од најголемите заблуди за мене е дека како дете имав ниска самодоверба и имав многу операции за целосно да го сменам лицето, што е лага. Само што имав филери. Се чувствував малку несигурно за моите усни, па затоа стави филери Тоа е најдоброто нешто што сум го направила и не се каам за тоа, но секогаш мислев дека сум слатка“, изјавила таа.

Во финалето на третата сезона, Кајли конечно призна дека направила операција за зголемување на градите! Разговарајќи со својата најдобра пријателка Анастасија во новата епизода, таа откри дека ставила силиконски импланти кога имала 19 години и признала дека се кае што ја направила процедурата.

„Исто така, знаете дека ги направив градите пред Сторми. Имав прекрасни гради, природни, едноставно убави, совршена големина, совршено сè. Само посакувам никогаш да не ги правев! Би им препорачал на секој што размислува за тоа, почекајте додека не добијат деца“, рече Кајли, пред да открие како нејзините ставови за пластичната хирургија се промениле сега кога таа стана мајка.

“И јас имам ќерка. Ќе ме скршеше срцето ако на 19 години ми кажеше дека сака силикони. Таа е најдоброто нешто што ми се случило. Сакам да бидам најдобра мајка и најдобар пример за неа и само јас Посакувам да можам сè поинаку, бидејќи ништо не би допирала“, изјавила Кајли.

„Да можевме да го вратиме времето назад“, ѝ рекла Анастасија на својата пријателка милијардерка, а потоа тие ја наздравувале својата самодоверба.

Потсетете се дека имаше шпекулации дека Кајли ги направила градите во 2015 година кога имала само 18 години, иако таа тоа го негираше. “Сакав да направам промена, но не, луѓе – не ставав силикони! Сите сте опседнати со тоа. Вистината е дека како што пораснав, качив 15 килограми, а телото ми се смени“, рече таа тогаш.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote