in ,

СмешноСмешно

Најверните фанови нема да му простат за овој потег: Бен Афлек повторно го насмеа светот со изразите на лицето (ФОТО)

Бен Афлек дефинитивно нема среќа кога се во прашање фотографиите

 

Прославениот актер честопати беше фатен од папараците во незгодни ситуации и со тажен израз на лицето, па многумина се прашуваа дали Бен Афлек е навистина среќен со Џенифер Лопез.

 

Една од најновите фотографии на Афлек е од шопинг на кој актерот се шета со Џеј Ло, меѓутоа неговиот израз на лицето кажува многу, а не и најмалку важно е дека е среќен.

Бен и Џеј Ло биле на божиќен шопинг, а тој цело време гледал во телефонот и изгледа незаинтересирано, а интересно е и тоа што пишувал пораки додека сопругата го бакнувала, што им пречело на многу фанови.

Foto: Profimedia

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote