in ,

СлаткоСлатко

ВИКАА ДЕКА ОТКАКО се породи, се изобличила, И СЕГА СО ИЗГЛЕД ПЛЕНИ: Адријана Лима ДРАСТИЧНО ОСЛАБЕНА! Никогаш не изгледа ПОДОБРО

Бразилската манекенка Адријана Лима (42) важи за една од најубавите жени во светот. Пензионираниот ангел на Викторија се најде на удар на критики кога се појави на филмскиот фестивал во Кан во мај. Имено, по третото дете Адријана беше обвинета дека имала естетски интервенции, но всушност нејзината тежина останала сосема нормална по породувањето.

Adriana Lima

Адријана Лима неодамна го роди своето трето дете, па некои ја коментираа нејзината тежина, но веќе е јасно дека таа целосно ќе се врати во форма за неколку месеци.

Со секое ново појавување таа е послаба, а на Филмскиот фестивал во Италија ја воодушевуваше јавноста.

Од 2009 до 2016 година Адријана Лима беше во брак со српскиот кошаркар Марко Јариќ (44) со кој имаше две ќерки Валентина (13) и Сиена (10). Таа сега е во врска со филмскиот продуцент Андре Лемерс (41), со кој минатата година доби син, кого го нарекоа Сиан.

Adriana Lima

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote