in

Агресивни патници во ЈСП се заканувале откако им рекле да стават маски – „ќе сечеле глави“ (видео)

На социјалните мрежи се жири видео на кое може да се забележи како двајца патници во автобус на ЈСП во движење им се закануваат на останатите присутни, бидејќи ги предупредиле да ги стават правилно заштитните маски.

Агресивните патници влегуваат во вербален конфликт и со возачот на автобус, а притоа им се закануваат на патниците и велат дека „ќе сечеле глави“, „ќе топеле во киселина, зошто не знаеле со кого си имаат работа“.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote