in

Bitcoin повторно над границата од 56.000+ американски долари! Моментална состојба на криптовалутите!

Bitcoin денеска почна фуриозно. Моменталната состојба на криптовалутата е 56.906 американски долари. Ethereum е исто така во пораст.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote