in

СмешноСмешно Што?Што?

БИЗАРНО! ПРОТИВ КОРОНА НА НАЈЈАКО! Чорапа како место за чување на маската и маска од земја на лице! [ВИДЕО]

Гледаме две видеа кои „можеби ќе ја уништат короната“…

Решителноста на луѓето да се борат против епидемијата на коронавирус продолжува да импресионира. Сега, „маска од чорап“ е додадена на интересните моменти што се појавија за време на пандемијата.

 

 

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote