in

МОРНИЧАВО! Дали вие би возеле велосипед по оваа патека? [ВИДЕО]

Видеото е споделено од Redbull. Гледаме како човекот на велосипедот вози по опасна патека. Една мала грешка може да го чини живот! Прашањето е: Дали и вие би возиле по оваа патека?

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote