in

Deadpool 3 ќе добие нови писатели за неговатa приказна!

Deadpool 3 конечно започнува со некаква продукција во Disney, откако беше објавено дека нови писатели се донесени за обработка на продолжението ликот на Марвел. Филмовите на Дедпул се познати по тоа што имаат насилство без цензура и експлицитни сцени. Неговото враќање ќе го гледаме на малите екрани во новиот филм Deadpool 3.

Според Deadline, два нови писатели биле повикани од Disney да работат на скриптата за најновото продолжение на антихеројот. Тие се Wendy Molyneux И Lizzie Molyneux-Loeglin и имаат освоено Emmy награда во 2017. Сеуште не е познато дали Дедпул на некој начин ќе се придружи на MCU, но познато е дека Ryan Reynolds ќе ја повтори улогата!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote