in

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 11 МАРТ: Овенот е многу среќен со врската, Шкорпиите посветени на љубовта

ОВЕН

РАБОТА: Ако сте во приватен деловен сектор, одличен ден е да запознаете нови деловни соработници.

ЉУБОВ: Фокусирани сте на тајна врска. Вие сте максимално исполнети со врска што дури ја сметате за идеална.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате добро.

БИК

РАБОТА: Правете тајни деловни планови со соработници. Имате малку поголеми очекувања од истите, односно посакувате успех во јавноста.

ЉУБОВ: Дружењето со симпатијата е сè уште релевантно. Трпеливо чекате другата страна конечно да зборува за темата на врската.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

БЛИЗНАЦИ

РАБОТА: Задоволни сте како се одвива бизнисот. Ве чека пократок пат, задоволувајќи ги преговорите и постигнувајќи го посакуваниот договор.

ЉУБОВ: Фокусирани сте на тајни емотивни настани. Вие сте максимално исполнети со врската и не престанувате да размислувате за вашата сакана.

ЗДРАВЈЕ: Здравјето е одлично.

РАК

РАБОТА: Комуникацијата е вашата силна страна. Во контакт со соработници одлични, интелектуално доминирате, а другите ги прифаќаат вашите предлози.

ЉУБОВ: Ако сте во врска, внимавајте на вашиот партнер, бидејќи тој има интензивен таен контакт со друга личност.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ЛАВ

РАБОТА: Некои работи одат лесно за вас, но не сите. Проблемите се поврзани со областа на судења и правни работи воопшто.

ЉУБОВ: Имате редовна комуникација со саканата личност. Ниту еден од вас не дава сигнал дека е заинтересиран за врска.

ЗДРАВЈЕ: Коските се чувствителни.

ДЕВИЦА

РАБОТА: Вие сте прилично тврдоглави кога станува збор за работниот систем. Неопходно е да се прекине и да се следи технологијата.

ЉУБОВ: Мислите за личност што неодамна ја запознавте. Не сте сигурни дали врската е пријателски вид или има шанса за нешто повеќе.

ЗДРАВЈЕ: Циркулацијата е слаба.

ВАГА

РАБОТА: Задоволни сте од ситуацијата на работа. Финансиите се стабилни, а бизнисот е доста успешен. Уживате во обврските.

ЉУБОВ: Не сте целосно задоволни од врската. Додека размислувате за потомството, имате впечаток дека другата страна не е заинтересирана.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

ШКОРПИЈА

РАБОТА: Деловната состојба е стабилна. Имате постојан опсег на одговорности што ги извршувате ефикасно и професионално.

ЉУБОВ: Целосно сте посветени на врската. Саканата личност ужива во вашето внимание и излив на емоции.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате силно.

СТРЕЛЕЦ

РАБОТА: Правете тајни деловни планови со странски соработници. Засега сте многу задоволни како се одвива соработката.

ЉУБОВ: Се повеќе размислувате за брак, но не сте сигурни дали другата страна е подготвена за тој чекор.

ЗДРАВЈЕ: Можни се проблеми со притисокот.

ЈАРЕЦ

РАБОТА: Фокусирани сте на подобрување на финансиите. Одличен ден е за решавање на правни прашања и парница.

ЉУБОВ: Заљубени сте и сте целосно посветени на саканата личност. Емоциите работеа за вас и вие целосно ги поддржувате.

ЗДРАВЈЕ: Здравјето е стабилно.

ВОДОЛИЈА

РАБОТА: Одличен ден е за прилив на средства од спонзор или банка доколку сте аплицирале за заем.

ЉУБОВ: Дискретно предизвикувате сочувство и давате до знаење дека ви се допаѓа. Другата страна реагира позитивно на вашите зборови.

ЗДРАВЈЕ: Можни се проблеми со коските.

РИБИ

РАБОТА: Успешно се подготвувате за пократко службено патување и преговори. Вие сте прилично оптимист и верувате дека ќе ги постигнете своите цели.

ЉУБОВ: Запознавате интересна личност преку систем за социјално вмрежување. Бидете внимателни, бидејќи крие многу работи од вас.

ЗДРАВЈЕ: Солидно.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote