in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 29 ЈУЛИ: Обрнете внимание на новиот додворувач, можно е во него да ги препознаете бараните квалитети! Раковите имаат деловен успех на прво место, на Бикот му треба повеќе сон, Рибите се повлечени

ОВЕН

Покажувате подготвеност да се посветите на започнување нови проекти кои ќе бидат многу важни за вашиот бизнис. Знаете дека ви треба нов познаник за да престанете да размислувате за бившиот. Избегнувајте алкохол.

 

БИК

Подгответе се за нови деловни потфати кои ќе бараат многу посветеност и посветеност од вас. Личноста што ви се допаѓа ќе покаже дека има подеднаков интерес за вас. Ви треба повеќе сон.

 

БЛИЗНАЦИ

Чувствувате голем притисок од претпоставените и не сте задоволни од ситуацијата во која се наоѓате на работа. Ако покажете искрени чувства кон саканата личност, ситуацијата во вашата врска може многу да се промени. Грижете се за забите.

 

РАК

Во моментов, вашиот деловен успех е на прво место и ќе дадете се од себе за да започнете на ова поле. Свесни сте дека љубовта доаѓа кога ќе и се суди, со вистинската личност и подготвени сте да ја чекате. Вкочанетоста ве мачи.

 

ЛАВ

Ако се потпирате на соработниците, може да бидете разочарани. Ве очекува неповолен ден за работа. Обрнете внимание на новиот додворувач, можно е да ги препознаете квалитетите што ги барате во него. Можни се проблеми со бубрезите.

 

ДЕВИЦА

Во претходниот период, акумулиравте некои работни места што треба да ги решите сега. Вашата врска со саканата личност доаѓа до точка кога ќе биде неопходно вашата врска да биде појасно дефинирана. Намалете го внесот на бонбони.

 

ВАГА

Променливата финансиска состојба ве загрижува. Можно е и вие да размислите за промена на работното место. Можете да му верувате на саканата личност која уште еднаш ќе покаже дека е подготвена да биде со вас во с. Проблеми со вртоглавица.

 

ШКОРПИЈА

Имате се што ви треба, способности и амбиции што можат да ве доведат до поголем успех. Ситуацијата во областа на емоциите се подобрува. Односот со саканата личност доаѓа во подобра фаза. Се чувствуваш добро.

 

СТРЕЛЕЦ

Можно е веќе да немате нови деловни идеи и да сте стагнирале веќе некое време. Треба да работите на комуникација со вашиот партнер, ако сакате да ги решите проблемите што сте ги имале во минатото. Грижете се за чувствителните очи.

 

ЈАРЕЦ

Можеби ќе сакате да ја смените работата за да можете да се занимавате со професија што најмногу одговара на вашиот темперамент. Имате впечаток дека има проблеми во комуникацијата со саканата личност. Респираторни инфекции.

 

ВОДОЛИЈА

Добрата организација ви е важна за да можете да сторите сè што сте планирале на полето на работата. Емоционално сте стабилни. Пред вас е добар период во кој добро ќе се сложувате со партнерот.Можна е вкочанетост.

 

РИБИ

Ќе бидете максимално посветени на вашата работа за да успеете во оваа област. Можно е да сте повлечени на некој начин и дека ви е тешко да остварите нови познанства. Минлива главоболка.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote