in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 3 СЕПТЕМВРИ: Можна авантура на работа! Бизнисот кај Вага успешен, Јарецот неуморен, Бик издржлив, Лав полн со енергија

ОВЕН

Можно е во текот на овој ден да ви пристигнат нови вести, кои ќе ве направат среќни. Може да очекувате многу интересни настани во врската со личноста за која се грижите. Намалете го внесот на шеќер и внимавајте на исхраната.

БИК

Не е добар ден за нови деловни одлуки. Можно е некои од вашите планови полека да се одложуваат. Уживате во флертувањето, но не сте подготвени да го надминете тоа. Сега не сакате никаква нова врска. Градите ви се чувствителни.

БЛИЗНАЦИ

Ве очекува поволен ден во кој ќе бидете задоволни од деловните околности. И вашите финансии стануваат подобри. Ако постои личност за која имате чувства, сега е време да и го покажете тоа. Мал пад на имунитетот е пред вас.

РАК

Workе имате некои проблеми на работа во текот на денот. Можни се расправии или несогласувања со соработниците. На поле ofубов, ве очекуваат позитивни промени во односите со саканата личност. Се чувствувате одлично и полни сте со енергија.

ЛАВ

Може да очекувате добар ден за работа. Ви доаѓаат нови можности и се укажува на шанса за патување. Ако имате партнер, во иднина ќе имате проблеми со него. Пазете се од можно воспаление.

ДЕВИЦА

Треба да бидете директни и да ги решавате проблемите на работа на лице место. Може да очекувате интересно познанство кое ќе ве доведе до врска која ги исполнува вашите очекувања. Минлива главоболка.

ВАГА

Денес сте направиле добра деловна соработка. Ве очекува поволен период за стабилизација на бизнисот. Ќе уживате во дружењето со некој што ви се допаѓа. Можна е авантура или нешто по избор. Здравјето е одлично.

ШКОРПИЈА

Се обидувате да ги анализирате околностите во кои се наоѓате и да ги донесувате најдобрите одлуки на ова поле. Покажете малку флексибилност кон саканата личност. Не оди се според вашиот план. Внатрешниот немир ве измачува.

СТРЕЛЕЦ

Не е препорачливо денес да влегувате во конфликти на работа бидејќи околностите би можеле да бидат неповолни за вас. Дајте си шанса себе и на партнерот да се промените. Вашата врска може да се развие на подобро. Воспалено грло.

ЈАРЕЦ

Ве очекуваат важни промени во деловното поле. Е имате можност да ги докажете своите способности и таленти. Можно е да сте малку разочарани од партнерот. Повремено размислувате да ја прекинете врската. Вие би сакале диета.

ВОДОЛИЈА

Во наредниот период нема да имате некои поголеми проблеми на работа. Ве чека пасивна фаза без промени. Пред вас се loveубовни промени кои ќе ви донесат задоволство во животот. Денес сте многу чувствителни.

РИБИ

Не ви е лесно да се справите со тешкотиите што се појавија на ова поле. Не сте многу отворени за саканата личност. Можеби имате зголемени проблеми во комуникацијата. Можни проблеми со несоница.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote