in

WTFWTF

Англичаните повторно го игнорираат ВАР системот! Остар старт на Бруно Фернандес врз Џака! [ВИДЕО]

Бруно Фернандес стартуваше доста необјасниво на Џака, но тој помина без казна во оваа ситуација, иако судијата имаше можност да го прегледа ВАР-снимката и да се увери дека стартот не беше нималку наивен!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote