in

Последен трејлер пред излегување – THE FALCON AND THE WINTER SOLDIER! (ВИДЕО)

Најновата серија на Марвел излегува на 19 март, а студиото го објави и последниот трејер! По сите изгледи, серијата ќе биде мегахит. Погледнете го трејлерот:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

-1 поени
Upvote Downvote