in

КЕЧАП И МАЈОНЕЗ: Сите ги јадеме, но не знаеме како всушност се прават! (ВИДЕО)

Кечап и мајноез се омилени додатоци на храната на голем број луѓе. Процесот на правење на сосовите и не е така едноставен. Погледнете како всушност се прават во видеото подолу:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

-1 поени
Upvote Downvote